Od dwudziestu lat jesteśmy związani z branża motoryzacyjną. Zaczynaliśmy jako lokalny warsztat by po latach stać się przedsiębiorstwem zatrudniającym kilkadziesiąt osób w sześciu filiach w kraju oraz utrzymującym relacje handlowe w całej Europie.

W 2014 roku firma otrzymała autoryzację niemieckiej firmy ROBERT BOSCH GROUP. W naszych serwisach BOSCH CAR SERVICE, możecie skorzystać z najwyższych światowych standardów w zakresie serwisowania nowoczesnych pojazdów samochodowych wyposażonych w najbardziej zaawansowane systemy elektroniczne. Dzięki kooperacji z firmą Bosch nasze serwisy są regionalnymi liderami w kwestiach dotyczących diagnozy usterek nowoczesnych silników benzynowych i diesla, aktywnych i biernych systemów bezpieczeństwa, modułów elektronicznych, automatycznych skrzyń biegów oraz zawieszenia.

O dynamicznym rozwoju i perspektywach firmy, świadczą nie tylko inwestycje infrastrukturalne czy regularne, techniczne szkolenia dla pracowników, ale również wdrożenie standardów firmy BOSCH i systemu zarządzania jakością ISO 9001.

Nasza załoga to wykwalifikowane osoby zajmujące się naprawą samochodów wszystkich marek, sprzedażą części zamiennych oraz logistyką i zarządzaniem. Firma posiada wiele certyfikatów i jest laureatem szeregu nagród.